HomeLeestips & Slow ReadingMijn accountNieuwsbrief

Webshop » Nieuwe boeken » Lloyd, Sam - Het geheugenwoud

Lloyd, Sam - Het geheugenwoud

9789400511538 Lloyd, Sam - Het geheugenwoud

€ 20,99 inclusief BTW

Beschikbaar

Aantal  
Auteur: Sam Lloyd
Vertaler: Edzard Krol
Titel: Het geheugenwoud
Taal: Nederlands
Uitgever: Uitgeverij A.W. Bruna

Afmetingen:  35x216x139 mm
Gewicht: 570 gram
ISBN: 9789400511538
Jaar: 2020
Bindwijze: Paperback
Pagina's: 432
Genre: Fictie, Spanning, Thriller, Mysterie

Beschrijving:

Voor de liefhebbers van Stephen King en C.J. Tudor

Een huiveringwekkend kat-en-muisspel vol bedrog en verraad.

‘Als je pas net bent aangekomen, waarom wil je dan al weg?’

Elissa, een dertienjarig schaaktalent, is aangekomen in het Geheugenwoud op de belangrijkste dag van haar leven. Ze deed mee aan een nationaal schaakkampioenschap toen ze werd ontvoerd. Ze werd wakker in een ondergrondse cel.
Elijah woont al naast het Geheugenwoud zolang hij zich kan herinneren. Hij is pas twaalf, maar heeft zijn hele leven in het bos gespeeld en kent er elke centimeter. En dan vindt hij Elissa. Als hij opduikt in haar cel, neemt Elissa aan dat Elijah haar zal helpen te ontsnappen of naar de politie zal gaan. Maar Elijah wil niet dat Elissa weggaat, bang als hij is om haar vriendschap te verliezen.

Het gedrag van haar ontvoerder wordt steeds onvoorspelbaarder en algauw zijn Elijahs bezoekjes Elissa’s enige vorm van verlichting. Elissa realiseert zich dat de vreemde, eenzame jongen haar enige kans op overleving is. Ze speelt een dodelijk kat-en-muisspel om hem over te halen haar te helpen en hun vriendschap zal hun beider lot bepalen…

Sam Lloyd groeide op in Hampshire, Verenigd Koninkrijk. Hij bedacht verhalen en bouwde geheime schuilplekken in de lokale bossen. Nu woont hij in Surrey met zijn vrouw, hun drie zoontjes en een hond die graag huilt als een wolf. Hij houdt van ambachtelijk gebrouwen biertjes, sterke koffie en stilte. Het geheugenwoud is zijn thrillerdebuut.




Wordt u graag op de hoogte gehouden van onze leestips, acties, promoties en andere nieuwtjes?
Meldt u aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10%!
U aangemeld en niets ontvangen? Vergeet uw spam/reclame map niet te checken!

Aanmelden


Facebook  Instagram  Twitter

Home Mijn account Contact Over Naboekov Retourneren Verzendkosten Veilig betalen

Alle prijzen zijn Inclusief BTW - Algemene voorwaarden - Privacyverklaring
Webshop software: EasyWebshop.be