HomeLeestips & Slow ReadingMijn accountNieuwsbrief

Webshop » Nieuwe boeken » Paolini, Christopher - De drietand, de heks en de draak

Paolini, Christopher - De drietand, de heks en de draak

9789022587157 Paolini, Christopher - De drietand, de heks en de draak

€ 20,00 inclusief BTW

Beschikbaar

Aantal  
Auteur: Christopher Paolini
Vertaler: Sandra van de Ven
Titel: De drietand, de heks en de draak. Verhalen uit Alagaësia - Boek 1: Eragon
Taal: Nederlands
Uitgever: Uitgeverij Boekerij

Afmetingen: 28x222x161 mm
Gewicht: 520 gram
ISBN: 9789022587157
Jaar: 2019
Bindwijze: Gebonden met stofwikkel
Pagina's: 240
Genre: Fictie, Young Adult, Fantasy & Science-Fiction

Beschrijving:

Het langverwachte nieuwe boek van Christopher Paolini: hoe vergaat het Eragon na Erfenis?

Voor de lezers van J.R.R. Tolkien en George R.R. Martin

Welkom terug in de wereld van Alagaësia! Het is jaren geleden dat Eragon het land verliet om de nieuwe generatie Drakenrijders te stichten. Nu ziet hij zich geconfronteerd met een zee aan verantwoordelijkheden: een drakenvesting opzetten, leveranciers aantrekken, drakeneieren bewaken en het hoofd bieden aan vijandige Urgals en arrogante elven. Maar een visioen van de Eldunarí, onverwacht bezoek, en een mysterieuze Urgal-legende bieden de nodige afleiding…

De vork, de heks en de draak is een doorlopend verhaal met Eragon in de hoofdrol. Eindelijk leren we hoe het hem vergaat na het einde van Erfenis. Eragons avonturen worden afgewisseld met uitstapjes naar andere werelddelen en uittreksels uit manuscripten, waaronder de memoires van de onvergetelijke heks Angela de kruidenvrouw, geschreven door haar inspirator Angela Paolini. Verlies jezelf in de ongeëvenaarde fantasie van Christopher Paolini in dit meeslepende nieuwe avontuur dat verdergaat waar de Erfgoed-serie ophield.

Christopher Paolini (1983) begon met het schrijven van zijn debuutroman Eragon, het eerste deel in de Erfgoed-serie, toen hij vijftien jaar oud was. Zijn ouders besloten het boek in eigen beheer uit te geven. Het werd opgepikt door een uitgeverij, waarna het boek pas echt doorbrak. Inmiddels behoren alle delen van de Erfgoed-serie tot de grootste fantasy-sellers ooit, met wereldwijd meer dan anderhalf miljoen verkochte exemplaren per deel.
De pers over de Erfgoed-serie


'Christopher Paolini is een van de meest succesvolle fantasyschrijvers van dit moment.' - Algemeen Dagblad

'De Erfgoed-serie doet vaak aan In de ban van de ring denken. Dezelfde dreigende sfeer, dezelfde grote avonturen.' - Elsevier

'De Efgoed-serie van Christopher Paolini is een wereldwijd succes.' - Veronica Magazine


Graag leestips, acties, ander boekennieuws?
Schrijf je in en krijg 10% korting op je eerste bestelling!

Aanmelden

Klantenkaartkorting voor trouwe klanten!

Gratis verzending in België vanaf € 30

Gratis verzending naar Nederland vanaf € 50

Snel én gratis levering in centrum (B)Sint-Truiden thuis of op het werk!

Indien besteld vóór 15u tijdens werkdagen, wordt uw bestelling dezelfde dag nog verzonden.

***

Volg ons op

Facebook     Twitter     Instagram


Home Mijn account Contact Over Naboekov Retourneren Verzendkosten Veilig betalen

Alle prijzen zijn Inclusief BTW - Algemene voorwaarden - Privacyverklaring
Webshop software: EasyWebshop.be