HomeLeestips & Slow ReadingMijn accountNieuwsbrief

Webshop » Nieuwe boeken » Peace Adzo Medie - Zijn enige vrouw

Peace Adzo Medie - Zijn enige vrouw

9789464014365 Peace Adzo Medie - Zijn enige vrouw

€ 22,50

Beschikbaar

Auteur: Peace Adzo Medie
Vertaler: Lette Vos
Titel: Zijn enige vrouw
Taal: Nederlands
Uitgeverij: Pelckmans

Afmetingen:  mm
Gewicht:   gram
ISBN: 9789464014365
Jaar: 2022
Bindwijze: Paperback
Pagina's: 288
Genre: Fictie, Literatuur

Beschrijving:

‘Elikem en ik huwden in afwezigheid. Hij kwam niet naar onze bruiloft.’

Voor Afi Tekple, een jonge naaister, voelt het leven klein. Ze woont in een dorpje in Ghana met haar moeder, een weduwe, en brengt het merendeel van haar tijd door in het huis van haar oom Pious met diens vrouwen en kinderen. Een onverwacht huwelijksaanzoek van de rijke familie van Elikem Ganyo, een man die ze niet echt kent, lijkt daar verandering in te brengen.

Ze zegt ‘ja’, maar ontdekt al snel dat Elikem niet de gedroomde partij is die hij leek. Hij stuurt een stand-in naar hun bruiloft en ze ontmoet hem pas weken na hun huwelijk, wanneer ze geïnstalleerd is in een luxeappartement in de hoofdstad Accra. Elikem is verliefd op een vrouw die is afgekeurd door zijn familie, die hoopt dat Afi hem op andere gedachten zal brengen.

Maar uiteindelijk is het Accra waaraan Afi haar hart verliest – de stad die haar een leven van onafhankelijkheid biedt dat ze nooit voor zichzelf had durven dromen.

Een debuutroman vol intelligentie en humor voor lezers van Chimamanda Ngozi Adichie en Candice CartyWilliams. Zijn enige vrouw is het verhaal van een ontembare en herkenbare heldin die laat zien wat het betekent om een vrouw te zijn in een wereld die constant verandert.

Peace Adzo Medie is academicus en voorvechter van vrouwenrechten. Ze schrijft zowel fictie als non-fictie.


Wordt u graag op de hoogte gehouden van onze leestips, acties, promoties en andere nieuwtjes?
Meldt u aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief en ontvang een eenmalige kortingscode van 10%!
Heeft u zich aangemeld en niets ontvangen? Vergeet uw spam/reclame map niet te checken!

Aanmelden


img-20220226-103435-01-01


Facebook  Instagram  Twitter

Home Mijn account Contact Over Naboekov Retourneren Verzendkosten Veilig betalen

Alle prijzen zijn Inclusief BTW - Algemene voorwaarden - Privacyverklaring
Webshop software: EasyWebshop.be