HomeLeestips & Slow ReadingMijn accountNieuwsbrief

Webshop » Nieuwe boeken » Raabe, Marc - Sleutel 17

Raabe, Marc - Sleutel 17

9789400514010 Raabe, Marc - Sleutel 17

€ 15,00 inclusief BTW

Niet meer in voorraad! Bestelling onder voorbehoud van beschikbaarheid en prijs

Auteur: Marc Raabe
Vertaler:
Titel: Sleutel 17 - De eerste zaak voor Tom Babylon
Taal: Nederlands
Uitgeverij: Bruna

Afmetingen: 38x214x140 mm
Gewicht: 595 gram
ISBN: 9789400514010
Jaar: 2021
Bindwijze: Paperback
Pagina's: 448
Genre: Fictie, Spanning, Thriller, Mysterie

Beschrijving:

Een bloedspannende, filmisch geschreven pageturner voor de liefhebbers van Karin Slaughter en M.J. Arlidge.

In de koepel van de Dom van Berlijn hangt een gruwelijk toegetakeld, bebloed lichaam. Met haar gespreide armen lijkt ze op een zwarte engel. Het is de prominente geestelijke dr. Brigitte Riss. Om haar hals draagt ze een mysterieuze sleutel waarop het cijfer 17 staat.
Rechercheur Tom Babylon heeft een persoonlijk belang bij de zaak: jaren geleden verdween zijn zusje Viola met precies deze sleutel.
Zijn ongebruikelijke aanpak van de zaak strijkt psychologe Sita Johanns, die iets te veel vragen stelt, tegen de haren in.
Wie heeft er meer te verbergen: Tom of de moordenaar?

Marc Raabe (Keulen, 1968) is een Duitse auteur en tevens redacteur, grafisch ontwerper en manager van zijn eigen filmproductiebedrijf. Hij groeide op in Erftstadt, een stadje vlak bij Keulen. Al in zijn jeugd werd Raabe gefascineerd door spannende verhalen.


Wordt u graag op de hoogte gehouden van onze leestips, acties, promoties en andere nieuwtjes?
Meldt u aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief en ontvang een eenmalige kortingscode van 10%!
Heeft u zich aangemeld en niets ontvangen? Vergeet uw spam/reclame map niet te checken!

Aanmelden


Facebook  Instagram  Twitter

Home Mijn account Contact Over Naboekov Retourneren Verzendkosten Veilig betalen

Alle prijzen zijn Inclusief BTW - Algemene voorwaarden - Privacyverklaring
Webshop software: EasyWebshop.be